obrazek - link do strony gł. obrazek - link do ofirmie. obrazek - link do oferty obrazek - link do produktów. obrazek - link do mapki.

        Firma nasza pojawiła się na rynku 28 lat temu. W 1983 roku w Polsce istniało zaledwie kilkanaście firm świadczących podobne usługi. Przez pierwsze lata działalności, aż do 1990, używaliśmy żakardowych automatów hafciarskich. maszyna TAJIMARosnące zapotrzebowanie na usługi hafciarskie i lawinowo wzrastająca liczba klientów korzystających z naszych usług dopingowała nas do rozbudowy i unowocześnienia parku maszynowego. Zmiana klimatu politycznego w Polsce w latach 1989-1990 znacznie ułatwiła, również nam możliwość zakupu nowoczesnych, sterowanych kom- puterem automatów hafciarskich. W 28 letnim okresie działalności firmy posiadaliśmy automaty hafciarskie takich firm, jak : MARCO, TEXTIMA, ZSK, BARUDAN. Obecnie nasz park maszynowy składa się w całości z nowoczesnych, sterowanych komputerowo, wielogłowicowych automatów hafciarskich firmy TAJIMA.

ofirmie_index_170.jpg - FOTO maszyny hafciarskiej Tajima        Jesteśmy firmą zatrudniającą doświadczonych, fachowych pracowników. Funkcjonowanie na rynku w latach 80, przy dużo bardziej zawodnych maszynach żakardowych i jednoczesnym braku jakiegokolwiek serwisu, nauczyło nas radzenia sobie w każdej sytuacji. Zdobyte wtedy doświadczenie procentuje cały czas. Ewentualne awarie naszych maszyn likwidowane są szybko i bez udziału serwisu przez nasz personel.
ofirmie_index_170.jpg - FOTO glowicy maszyny Tajima

        Przez długi czas istnienia na rynku zgromadziliśmy bogaty wachlarz gotowych wzorów hafciarskich. W naszej ofercie znajduje się ich ponad dziesięć tysięcy. Od kilku lat dysponujemy własnym, profesjonalnym studiem projektowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć wzór hafciarski na podstawie nawet najbardziej wyszukanego projektu graficznego.

        W ostatnim czasie uruchomiliśmy produkcje pościeli oraz kocyków dziecięcych

        Z naszych usług w kraju korzystają zarówno drobne firmy krawieckie, jak i duże zakłady odzieżowe. Coraz częściej naszymi klientami stają się znane firmy spoza branży odzieżowej, zamawiające u nas haftowane znaki firmowe bądź logo towarowe. Usługi świadczymy również dla przedsiębiorstw produkujących na eksport oraz dla producentów zagranicznych - wyroby haftowane u nas są noszone w Niemczech, Włoszech, Holandii, a także w krajach leżących za wschodnią granicą.

        Współpracowały z nami firmy takie jak :

BIGSTAR, MUSTANG, McGREGOR, BADBOYS, Miele, Mercedes, Volkswagen, TP S.A. i wiele innych


Napisz do nas !
strona główna | o firmie | nasza oferta | Produkty | Jak do nas trafić